Контакти

Дата на публикуване: 09.09.2020
Последна актуализация: 22.03.2021

Община Доспат

гр. Доспат

ул. "Кап. Петко Войвода" № 3

Област Смолян

Телефони:

03045 23-10

03045 20-06

Електронна поща: Obshtina.Dospat@dospat.egov.bg 

ОБЩИНСКА АДМИНИСТРАЦИЯ

            
1    Община Доспат    Общинска одминистрация Доспат    030452310    Obshtina.Dospat@dospat.egov.bg
2    инж.Елин Асенов Радев    Кмет община    0897974050    kmet@dospat.egov.bg
3    Славейко  Сельошев    Заместник кмет, община    0895760115    Zam.Kmet@dospat.egov.bg
4    инж.Веселин  Калфов    Секретар, община    0895532700    sekretar@dospat.egov.bg
5    Юлия  Джамбазова    Юрисконсулт    0892211231    Yulia.Dzhambazova@dospat.egov.bg
6    Мано  Лазаров    Гл.архитект    0899866800    Mano.Lazarov@dospat.egov.bg
7    Димитър  Атанасов    Ръководител вътрешен одит    0894404091    Dimitar.Atanasov@dospat.egov.bg
8    Евтим  Джинсов    Финансов контрольор    0898767937    Evtim.Dzhinsov@dospat.egov.bg
9    Ирина  Джамбазова    Гл.Спец.ЕСГРАОН и ритуали    03045/2006  0894438119    Irina.Dzhambazova@dospat.egov.bg
10    Елена  Архипова    Ст.Спец.Деловодно обслужване    0898572521    Elena.Arhipova@dospat.egov.bg
11    Радина  Байкалова    Техн.сътр."Канцелария на кмета"    03045/2310    0894438165    Radina.Baykalova@dospat.egov.bg
12    Таня  Кабадаиева    Техн.секретар Общински съвет    0893660321    Tanya.Kabadaieva@dospat.egov.bg
13    Николина  Мутафчева    Гл.Счетоводител и н-к отдел    0899872784    Nikolina.Mutafcheva@dospat.egov.bg
14    Кадире  Горахмедова    Ст.счетоводител "Бюджет"    0894438131    Kadire.Gorahmedova@dospat.egov.bg
15    Бойка  Башева    Старши Счетоводител    0898888874    Boyka.Basheva@dospat.egov.bg
16    Фатме  Парутева    Счетоводител "Образование"    0885539388    Fatme.Paruteva@dospat.egov.bg
17    Светлана  Мутафчева    Касиер    0898572513    Svetlana.Mutafcheva@dospat.egov.bg
18    Севдалина Каменова-Фезелова    Гл.Спец. Администраране на МДТ    0892206784    Sevdalina.Kamenova@dospat.egov.bg
19    Силвия  Сиракова    Ст.спец."МДТ"    0892214917    Silvia.Sirakova@dospat.egov.bg
20    Павлина  Парутева    Гл.Спец."ЧР и ТРЗ"    0892211283    Pavlina.Paruteva@dospat.egov.bg
21    Хасан  Кочаков    Н-к отдел ЕПСП и обществени поръчки    0896201180    Hasan.Kochakov@dospat.egov.bg
22    Миглена  Джинсова    Специалист "Проекти, програми и обшествени поръчки"    0894656969    Miglena.Dzhinsova@dospat.egov.bg
23    Кристина  Велинова    Ст.спец."Проекти, програми и обществени поръчки"    0898572543    Kristina.Velinova@dospat.egov.bg
24    инж.Светлин  Красенов    Гл.експерт "Образувание,култура и социални дейнсти" и Началник отдел    0898572501    Svetlin.Krasenov@dospat.egov.bg
25    Валентина  Ферева    Секретар на МКБППМН    0885843618    Valentina.Fereva@dospat.egov.bg
26    Ели  Танева    Специалист "Социални дейности и ИРО"    0892206764    Eli.Taneva@dospat.egov.bg
27    Филиз  Молла    Ст. Спец."Култура и соц.дейности"    0895331821    Filiz.Molla@dospat.egov.bg
28    Десислава Пашова    Специалист "Социални дейности и хора с увреждания"    0893406293    Desislava.Pashova@dospat.egov.bg
29    Аки Джинсов    Специалист "Координация и ПХУ"    0893660359    Aki.Dzhinsov@dospat.egov.bg
30    Николай Велинов    Гл.Експерт "ОС и н-к отдел"    0894656971    Nikolay.Velinov@dospat.egov.bg
31    Борислава Танева    Специалист "Общинска собственост"    0894438149    Borislava.Taneva@dospat.egov.bg
32    Владимир Танев    Гл. Спец. "НСИК"    0895532701    Vladimir.Tanev@dospat.egov.bg
33    Стоян Карталов    Гл.Спец."НСИК "    0893406292    Stoyan.Kartalov@dospat.egov.bg
34    Младен Далаков    Гл.Спец."НСИК "    0894438128    Mladen.Dalakov@dospat.egov.bg
35    Светлин Павлов    Гл.Спец."НСИК "    0894375568    Svetlin.Pavlov@dospat.egov.bg
36    Красимир Горов    Началник отдел "Икономика, екология и селско стопанство"    0893349034    Krasimir.Gorov@dospat.egov.bg
37    инж.Валентина Тодорова    Специалист "Икономика, екология и селско стопанство"    0877370970    Valentina.Todorova@dospat.egov.bg
38    Боряна Пехливанова    Н-к отдел "ТСМД"         Boryana.Pehlivanova@dospat.egov.bg

КМЕТСТВА  

           
1    Красимир Мантов    Кмет на с.Барутин    894438108    Kmetstvo.Barutin@dospat.egov.bg
2    Елеонора Балджиева    Ст.спец. кметство Барутин    895705587    Kmetstvo.Barutin@dospat.egov.bg
3    Антон Доспатлиев    Кмет на с.Змеица    894438134    Kmetstvo.Zmeitsa@dospat.egov.bg
4    Митко Гаджетаков    Ст.спец.кметство Змеица         Kmetstvo.Zmeitsa@dospat.egov.bg
5    Веселин Минов    Кмет на с.Любча    892211236    Kmetstvo.Lyubcha@dospat.egov.bg
6    Бойка Заимова    Ст.спец.кметство Любча    885969644    Kmetstvo.Lyubcha@dospat.egov.bg
7    Касим Кехайов    Кмет на с.Късак    0894527137    Kmetstvo.Kasak@dospat.egov.bg
8    Джемиле Чаушева    Ст.спец.кметство Късак    892211238    Kmetstvo.Kasak@dospat.egov.bg
9    Кемал Бошнаков    Кмет на с.Бръщен    0894438113    Kmetstvo.Brashten@dospat.egov.bg
10    Златко Пелтеков    Ст.спец.кметство Бръщен    893692560    Kmetstvo.Brashten@dospat.egov.bg
11    Недко Хаджиев    Кмет на с.Црънча    0899127934    Kmetstvo.Tsrancha@dospat.egov.bg
12    Десислава Моллова    Ст.спец.кметство Црънча    892713833    Kmetstvo.Tsrancha@dospat.egov.bg
13    Валентин Вазов   Кметски наместник на с.Чавдар    0894438104    Kmetstvo.Chavdar@dospat.egov.bg

ДЕПО за ТБО  

           
Детелин Огнянов    Началник  ДЕПО         Detelin.Ognyanov@dospat.egov.bg

ОБЩИНСКИ СЪВЕТ ДОСПАТ

1    Общински съвет              Obshtinski.Savet@dospat.egov.bg
2    Адалберт Ферев    Председател Общински съвет    0889355355    Adalbert.Ferev@dospat.egov.bg
3    Александър Куцлев    Общински съветник    0895705487    Aleksandar.Kutslev@dospat.egov.bg
4    Антим Ясенов    Общински съветник    0896871442    Antim.Yasenov@dospat.egov.bg
5    Антон Сариев    Общински съветник    0894438155    Anton.Sariev@dospat.egov.bg
6    Атанас Стоев    Общински съветник    0888542096    Atanas.Stoev@dospat.egov.bg
7    Деян Деянов    Общински съветник    0896814804    Deyan.Deyanov@dospat.egov.bg
8    Жана Дертлиева    Общински съветник    0896747474    Zhana.Dertlieva@dospat.egov.bg
9    Исмет Шалганов    Общински съветник    0894438132    Ismet.Shalganov@dospat.egov.bg
10    Красимир Пехливанов    Общински съветник    0893443866/   0896818411    Krasimir.Pehlivanov@dospat.egov.bg
11    Красимир Красенов    Общински съветник    0899915752    Krasimir.Krasenov@dospat.egov.bg
12    Стилиян Балталиев    Общински съветник    0899915726    Stiliyan.Baltaliev@dospat.egov.bg
13    Фаик Чаушев    Общински съветник    0899915726    Faik.Chaushev@dospat.egov.bg